جالبه .. دیشب میخاستم یه پست بذارم که توش پر بود از غرغر ( تو دلتون بگین طبق معمول نمیبخشمتونااا :دی ) و گله و شکایت و بغض و خلاصه همه ی چیزایی که حالتو بد میکنه دیگه .. اصن نمیدونم یهو چی شد که نصف متنی که نوشته بودم که کوتاهم نبود پرید! منم که اعصابم داغون لپ تاپو به نوعی پرت کردم اون سمت از عصبانیت ! حال دیشبمو که با امشب مقایسه میکنم میبینم ذره ای بهم شباهت ندارن .. امشب ازین رو به اون رو شدم !

خلاصه میخوام اینو بگم که یک انسان پیچیده ترین موجودیه که وجود داره .. در حدی که خودش گاهی نمیتونه خودشو .. حالشو تو اون لحظه درک کنه و جالبتر اینکه توقع درک از طرف بقیه رو داره .. البته بماند که در این بین انسان هایی هستند که به شدت میتونن حالتو خوب کنن *

حالا این تغییر حالتایی که من از دیشب تا امشب داشتم که یه چیز طبیعی بود واسم و البته گذرا .. اما اینو فهمیدم که انسان این موجود پیچیده ی دوپایی که از قضا گاهی ثبات حال نداره توقعش از دنیا و اتفاقاتش خیلی زیاده .. همیشه دوس داره هرچی اون میخواد پیش بیاد غافل از اینکه اون کار خودشو میکنه حالا گاهی به میلت گاهیم برخلافش :) 

اگه فقط یکم توقعمونو از هرکس و هرچی پایین بیاریم و بیشتر به خوبیای اطراف توجه کنیم .. بیشتر به لذتای کوچیکی که میشه داشت توجه کنیم .. به افکار منفی تا حد ممکن اجازه ی ورود به مغزمونو ندیم حال دلامون خیلی خوب میشه !

این که این حرفا تا حدی شعار بود رو قبول دارم اما اینکه عمل بهش میتونه خیلی لذتبخش باشه رو بیشتر قبول دارم 

حال دلاتون همیشه ی همیشه خوب باشه :)

+ ضمن اینکه تو این پست خود سانسوریم داشتم :))

++ خدایا شکرت واسه حال خوب الانم .. اصن واسه همه چی :)

+++ عنوان برگرفته از  " حال من خوب است اما  .. تو باور نکن " بود و هیچگونه مخاطب و ارزش دیگری ندارد :دی

--------------------------------------------------------------------------------------

* خواهر ندارم .. دخترعمه که دارم :)*