سلام .. یه سلام دوباره به همه  ی دوستان وبلاگی .. هرچقدر که بگم دلم واسه دنیای وبلاگ نویسی تنگ شده کم گفتم .. توی این مدت خیلی دوست داشتم بنویسم .. از همه چی .. از همه ی اتفاقات خوب و بدی که داشتم .. ولی خب میخواستم یه مدت دور باشم از وبلاگم .. میخواستم اون شوق و انکیزه ی نوشتن برگرده دوباره .. شاید وقتی داشتم واسه مدتی از اینجا میرفتم از یه کسایی هم ناراحت بودم ولی الان فراموش شده اونم و فقط به فکر یه شروع قشنگ و دوباره هستم :)
دیروز وبلاگم یک سالش شد .. دخترم داره بزرگ میشه کم کم ^__^ 
یک ساله که دارم از مسائل و چیزایی که شاید نشه تو دنیای واقعی ازش حرف زد اینجا مینویسم .. دوستایی پیدا کردم توی این مدت که واسم خیلی عزیزن .. اگه بیشتر از دوستای واقعیم ارزشمند نباشن کمترم نیستن .. تچربه هایی که همه شون خاطره شدن .. خلاصه که یه وابستگی خاصی دارم به وبلاگم و وبلاگ نویسی و مخصوصا دوستان وبلاگی :) 
راستی دختر گلم ببخشید که با یه روز تاخیر تولدتو تبریک گفتم عزیزم  ^__^ 
+ خیی سوژه دارم واسه نوشتن .. از روزایی که با دوستام گذشت .. از کلاس زبان و ماجراهاش .. از سوتیای تعلیمی رانندگی .. خلاصه همممه چی :))) 
++ یه تشکر خیلی ویژه هم از دوستای گل و مهربونی که توی این مدت یادم بودن و با احوال پرسیشون شرمنده م کردن .. از آباندخت مهربونم .. از المیرای نازنیم و مخصوصا از نگار بانوی دوست داشتنیم .. مرسی واقعا .. همینه که میگم دوستای مجازی حتی میتونن با معرفت تر از واقعیا باشن :)*